Franck Чај од јаболко и цимет 20 кесички

60 g
79,00 ден

Франк 20 кесички чај од јаболка и цимет. 60 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA19770

Опис

Франк 20 кесички чај од јаболка и цимет. 60 грама.

Дополнителни информации

Тежина 60 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Franck Чај од јаболко и цимет 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *