Franck Чај од јагода и ванила 20 кесички

55 g
79 ден

Франк 20 кесички чај од јагода и ванила. 55 грама.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA21265

Опис

Франк 20 кесички чај од јагода и ванила. 55 грама.

Дополнителни информации

Тежина 55 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Franck Чај од јагода и ванила 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *