Franck Чај од камилица 20 кесички

20 g
49,00 ден

Франк 20 кесички чај од камилица. 20 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA27966

Опис

Франк 20 кесички чај од камилица. 20 грама.

Дополнителни информации

Тежина 20 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Franck Чај од камилица 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *