Franck Чај од шипки со хибискус 20 кесички

60 g
59,00 ден

Франк 20 кесички чај од шипинки. 60 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA11604

Опис

Франк 20 кесички чај од шипинки. 60 грама.

Дополнителни информации

Тежина 60 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Franck Чај од шипки со хибискус 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *