Franck Чај од шумско овошје 20 кесички

55 g
79,00 ден

Франк 20 кесички чај од шумско овошје. 55 грама.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA27218

Опис

Франк 20 кесички чај од шумско овошје. 55 грама.

Дополнителни информации

Тежина 55 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Franck Чај од шумско овошје 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *