Franck Зелен чај 20 кесички

35 g
69,00 ден

Франк 20 кесички зелен чај. 35 грама.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA27771

Опис

Франк 20 кесички зелен чај. 35 грама.

Дополнителни информации

Тежина 35 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Franck Зелен чај 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *