Frico Edam Димено сирење во црево 45% масленост 200гр

200 g
185,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10008

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frico Edam Димено сирење во црево 45% масленост 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *