Friesland Campina Puddis Пудинг од чоколадо 125гр

125 g
19,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: TIL10002

Дополнителни информации

Тежина 125 g
Suppliers za lot expiry

Tekstil Текстил

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Friesland Campina Puddis Пудинг од чоколадо 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *