Friesland Campina Puddis Пудинг од ванила 125 гр

125 g
19,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: TIL10001

Дополнителни информации

Тежина 125 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.