Фриком Боранија зелена 450гр (Замрзнато)

450 g
69,00 ден

Frikom брзо смрзната зелена боранија.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17513

Опис

Frikom брзо смрзната зелена боранија.

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Frikom Фриком Београд ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Боранија зелена 450гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *