Фриком Боранија жолта 450гр (Замрзнато)

69,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: Nov2230

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Frikom Фриком Београд ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.