Фриком Box Кутија со сладоледи во корнет 6/1 360гр (Замрзнато)

360 g
120,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA32189

Опис

По два сладоледи во корнет со вкус на чоколадо, ванила и јагода.

Дополнителни информации

Тежина 360 g
Suppliers za lot expiry

Добавувачи во готово

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Box Кутија со сладоледи во корнет 6/1 360гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *