Фриком Чоко моко Сладолед 70мл (Замрзнато)

52 g
20,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17508

Дополнителни информации

Тежина 52 g
Suppliers za lot expiry

Frikom Фриком Београд ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Чоко моко Сладолед 70мл (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *