Фриком Чоко моко Сладолед 70мл (Замрзнато)

52 g
20 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17508

Дополнителни информации

Тежина 52 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Чоко моко Сладолед 70мл (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *