Фриком Ѓувеч 450гр (Замрзнато)

450 g
65,00 ден

Frikom Замрзната ѓувеч мешавина

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17521

Опис

Frikom Замрзната ѓувеч мешавина

Дополнителни информации

Тежина 450 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Ѓувеч 450гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *