Фриком Kapri Сладолед на стапче 60гр (Замрзнато)

60 g
25,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17507

Опис

Сладолед на стапче од ванила и јагода со чоколаден прелив.

Дополнителни информации

Тежина 60 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Kapri Сладолед на стапче 60гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *