Фриком Kapri Сладолед во чашка 170мл (Замрзнато)

40,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA31934

Опис

Сладолед од ванила со сос од јагоди и чоколаден прелив.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Kapri Сладолед во чашка 170мл (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *