Фриком Kapri Сладолед во корнет 102.5гр (Замрзнато)

40,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA33749

Опис

Сладолед од ванила со сос од јагоди и чоколаден прелив.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Kapri Сладолед во корнет 102.5гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *