Фриком Kornet Сладолед од чоколадо во корнет 120мл (Замрзнато)

60 g
29,00 ден

Frikom kornet so cokolado 120ml

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA31835

Опис

Frikom kornet so cokolado 120ml

Дополнителни информации

Тежина 60 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Kornet Сладолед од чоколадо во корнет 120мл (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *