Фриком Quattro Zuppa Inglese Кутија со овошен сладолед од повеќе вкусови 1020гр (Замрзнато)

1.02 kg
249,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17533

Опис

Сладолед со вкус на јагода, ванила, вишна и zuppa inglese

Дополнителни информации

Тежина 1020 g
Suppliers za lot expiry

Frikom Фриком Београд ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Quattro Zuppa Inglese Кутија со овошен сладолед од повеќе вкусови 1020гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *