Фриком Quattro Кутија со сладолед од чоколадо 970гр (Замрзнато)

970 g
249,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17534

Опис

Сладолед со вкус на млечно чоколадо, нугат, бело чоколадо и страчатела со прелив со вкус на јагода, чоколадо и лешник, богато посипено со парчиња млечно и бело чоколадо.

Дополнителни информации

Тежина 970 g
Suppliers za lot expiry

Frikom Фриком Београд ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Quattro Кутија со сладолед од чоколадо 970гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *