Фриком Strauss Kapri Сладолед 422гр (Замрзнато)

422 g
120 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA29964

Дополнителни информации

Тежина 422 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Strauss Kapri Сладолед 422гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *