Фриком Strauss Сладолед од ванила 330гр (Замрзнато)

330 g
145,00 ден

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17528

Дополнителни информации

Тежина 330 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Strauss Сладолед од ванила 330гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *