Фриком Вишни 300гр (Замрзнато)

115,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17524

Опис

Вишната е главна состојка на многу слатки јадења.Настаната е со вкрстување на слатка домашна црешна со диви кисели врсти и им била позната уште на старите Римјани.

Фриком вишната нема семка и е достапна на сите љубители на ова овошје преку целата година!

Од сега Фриком вишната е достапна и во пакување од 500гр и претставува идеална мерка за сите ваши штрудли,пити,кремасти торти,колачи и овошни освежувачки салати!Исто така на секој Smottihe ќе му додаде освежувачки вкус!

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Вишни 300гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *