Фриком Жужу Лиснато тесто со сусам 1кг (Замрзнато)

1 kg
139,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29769

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

Frikom Фриком Београд ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фриком Жужу Лиснато тесто со сусам 1кг (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *