Frosta Два рибини стека 250гр (Замрзнато)

250 g
115,00 ден

Фроста 2x рибин стек од Алјаска Полок филети, во лебни трошки, претходно испржени и брзо замрзнати.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: NOV16507

Опис

Фроста 2x рибин стек од Алјаска Полок филети, во лебни трошки, претходно испржени и брзо замрзнати.

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.