Frosta Сецкан спанаќ 450гр (Замрзнато)

450 g
79,00 ден

Фроста сецкан спанаќ, без зачини. Брзо замрзнат производ.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: NOV16508

Опис

Фроста сецкан спанаќ, без зачини. Брзо замрзнат производ.

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Metro Метро АД Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.