Фруктал Натура 100% Сок од цвекло 700мл

102,00 ден

100 % природни овошни, овошно-зеленчукови и зеленчукови сокови без додаден шеќер, за здравствено освестени корисници. Содржат витамини, антиоксиданти, влакна, минерали, железо, калиум, фосфор и др.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100558

Опис

Fructal Natura

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фруктал Натура 100% Сок од цвекло 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *