Giovanni Rana Свежи њоки од компир 500гр

500 g
145,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10069

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Tekstil Текстил

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giovanni Rana Свежи њоки од компир 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *