Giovanni Rana Свежи равиоли со вргањ 250гр

250 g
205,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10038

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Rudine Рудине-ММ доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giovanni Rana Свежи равиоли со вргањ 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *