Giovanni Rana Свежи тортелини со сирење рикота и спанаќ 250гр

250 g
205,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10040

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giovanni Rana Свежи тортелини со сирење рикота и спанаќ 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *