Giovanni Rana Свежи тортелини со шунка и моцарела 250гр

250 g
205,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10039

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giovanni Rana Свежи тортелини со шунка и моцарела 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *