Giovanni Rana Таљатели 250гр

250 g
145,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10070

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Tekstil Текстил

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giovanni Rana Таљатели 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *