Глос Детергент за садови Лимон 500мл

37,00 ден

GLOSS СРЕДСТВО ЗА МИЕЊЕ САДОВИ

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13039

Опис

Не содржи полифосфати кои негативно дејствуваат на човековата околина. Формира обилна и стабилна пена. Ефектот на миење е оптимален дури и со ладна вода. На садовите им дава блескав сјај. Не ја оштетува кожата на рацете и остава пријатен мирис.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Глос Детергент за садови Лимон 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *