Глос Средство за бигор 500мл

59,00 ден

Gloss средство за отстранување бигор

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13044

Опис

Многу ефикасно средство за отстранување бигор од емајлирани садови, ростфрај, стакло, санитарии, пластика, синтетски подови. Неговата формулација е на база на лимонска киселина. На садовите им дава блескав сјај, а на просториите мирис на чистота.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Dauti Даути Комерц

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Глос Средство за бигор 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *