Глос Тоалет 500мл

51 ден

Gloss Средство за чистење тоалет

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13040

Опис

Со секое користење на тоалетот микробите растат и се размножуваат. Gloss тоалет ги убива микробите при контакт со нив.
Отпорен е на плакнење.
Останува активен и по пуштањето вода.
Се употребува за чистење на WC- шолји и друга керамика во домаќинството, хотелите, болниците и други општествени простории.
Ефикасно ги отстранува наслагите од бигор и од други нечистотии, како од керамиката така и од емајлот.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Глос Тоалет 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *