Глос Влажни марамчиња 72

99,00 ден

GLOSS влажните марамчиња универзални претставуваат современа алтернатива за едноставно одржување на хигиената во Вашиот дом.

Има на залиха

Опис

Служат за брзо и лесно отстранување на секакви нечистотии и дамки од керамички, метални, пластични и од стаклени површини.
GLOSS влажните марамчиња универзални имаат потврдено антибактериско дејство.
Сјајот кој го оставаат на исчистената површина, дава ефект на блескава чистота, а пријатниот мирис го освежува Вашиот дом.

Начин на употреба:
Избришете ги валканите површини со марамчето. Кога марамчето ќе стане валкано или суво, веќе не е за употреба, и отстранете го во кантата за отпадоци.
По употреба рацете да се измијат со чиста вода.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Глос Влажни марамчиња 72”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *