Глос за стакло 500мл

49,00 ден

Gloss Течен детергент за миење стакло со лимон

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13042

Опис

Gloss стакло е ефикасно средство за чистење на сите видови стаклени површини. Неговата единствена формула е на база на алкохолни растворувачи и површинско-активни материи. Механизмот за распрскување овозможува полесно нанесување и распрскување на средството, а воедно и ефикасно отстранување на тврдокорните нечистотии. На исчистената стаклена површина и дава блескав сјај. Се употребува за чистење порцелан и керамика.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Dauti Даути Комерц

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Глос за стакло 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *