Глос за теписи 500мл

79,00 ден

GLOSS СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ ТЕПИСИ

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13041

Опис

Наменет е за рачно и машинско перење теписи, текстилни подови и мебел ткаенини. Средството за чистење е со висок степен на пенливост. Развива обилна и стабилна пена, која чисти брзо и лесно. Не ги оштетува рацете при рачно чистење.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Глос за теписи 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *