Good Nature Чај од камилица 20 кесички

20 g
55,00 ден

Алкалоид Good Nature 20 кесички чај од камилица. 20 грама.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13017

Опис

Вкусете го GOOD NATURE чајот од камилица и дозволете му на мирисот кој ќе ве опкружи да продре до вашите сетила. Чувствувате како да уживате во бескрајните ливади раскошна камилица, на топлото пролетно сонце. Чајот од камилица предизвикува мноштво благопријатни ефекти, па така може да ви помогне при стомачни тегоби, особено кај децата, настинки, инфицирана кожа и слузница, и уште при многу други состојби. Домашниот GOOD NATURE чај од камилица, навистина, заслужува почесно место во вашата домашна аптека.

Дополнителни информации

Тежина 20 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Good Nature Чај од камилица 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *