Good Nature Чај од камилица и мед 20 кесички

20 g
59,00 ден

Алкалоид Good Nature 20 кесички чај од камилица со мед. 20 грама.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA32649

Опис

Веројатно комбинацијата на камилица со мед им е веќе омилена на оние вистинските и страсни љубители на добар чај. Цветовите од камилица, богати со етерски масла и карактеристичен мирис, одлично се комбинираат со арома на ливадски мед, со слаткаст мирис и заедно даваат несекојдневно пријатна чајна напивка. Се препорачува да се пие секогаш свежо приготвен, со додаток на шеќер и само неколку капки свежо исцеден лимон. Ќе уживате во кој било дел од денот, а особено во попладневните часови, кога ви е потребна релаксација и мир. Го препорачуваме и како добар почеток на денот, за добро утро, со шолја убав GOOD NATURE чај!

Дополнителни информации

Тежина 20 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Good Nature Чај од камилица и мед 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *