Good Nature Чај од кантарион 20 кесички

30 g
55,00 ден

Алкалоид Good Nature 20 кесички чај од кантарион. 30 грама.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13050

Опис

Ослободете се од сите стресови на денот, со шолја топол чај од жолт кантарион. Чајот содржи активни компоненти кои смируваат, дејствуваат антидепресивно, а воедно го подобруваат и функционирањето на системот за варење. Се препорачува да се пие во попладневните часови и за добар сон.
Препорака: заради можно фотосензибилизирачко дејство на компонентите, присутни во жолтиот кантарион, не се препорачува изложување на сонце по консумирање чај од кантарион.

Дополнителни информации

Тежина 30 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Good Nature Чај од кантарион 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *