Good Nature Чај од коприва 20 кесички

30 g
59,00 ден

Алкалоид Good Nature 20 кесички чај од коприва. 30 грама.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA13032

Опис

Дозволете GOOD NATURE домашниот чај од коприва да го разбуди вашиот организам. Присутните активни компоненти, меѓу кои витамините, танините, хлорофилот и солите на железо го нормализираат метаболизмот на мастите во организмот, ја подобруваат крвната слика и дејствуваат благотворно на циркулацијата. Чајот од коприва, секако, е одличен избор за оние кои веруваат во моќта на природата.

Дополнителни информации

Тежина 30 g
Suppliers za lot expiry

Plan План плус доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Good Nature Чај од коприва 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *