Good Nature Чај од липа 20 кесички

30 g
99,00 ден

Алкалоид Good Nature 20 кесички чај од липа. 30 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA13020

Опис

Цветови од липа спакувани во филтер – кесичка… Вистинско уживање за вашите сетила за мирис. Особено ги смирува симптомите на грип и настинка, ја намалува зголемената телесна температура при настинки, ангина и бронхитис, а помага и за намалување на нервната раздразнетост при болки и спазми кај деца и кај возрасни, како и при несоница. GOOD NATURE чајот од липа има незаменливо пријатен мирис и карактеристично сладок вкус, во кој сигурно ќе уживате.

Дополнителни информации

Тежина 30 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Good Nature Чај од липа 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *