Good Nature Чај од мајчина душица 20 кесички

30 g
69,00 ден

Алкалоид Good Nature 20 кесички чај од мајкина душица. 30 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA13036

Опис

Традицијата за користење чај од мајчина душица датира од многу, многу одамна. Билката изобилува со етерични масла и други компоненти кои поволно дејствуваат на организмот. Чајот од мајчина душица се препорачува при проблеми со органите за варење на храната, при настинки, како средство за смирување и за добар сон. Опојниот мирис на мајчината душица и несекојдневно пријатниот вкус е нешто на што тешко можете да одолеете. Вкусете го GOOD NATURE чајот од мајчина душица, за да се уверите во тоа!

Дополнителни информации

Тежина 30 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Good Nature Чај од мајчина душица 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *