Good Nature Чај од нане 20 кесички

30 g
59,00 ден

Алкалоид Good Nature 20 кесички чај од нане. 30 грама.

Има на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA13018

Опис

Искуство кое не се заборава: интензивен мирис и вкус на ментол во шолја GOOD NATURE чај од нане. Заради широкиот спектар на активни биолошки компоненти кои ги содржи листот од мента, чајот има повеќе примени. Се користи за подобрување на апетитот, зголемување на секрецијата на дигестивните жлезди, за проблеми во респираторните органи. Секогаш, свежо приготвен, може да се консумира како топол или ладен чај во кој било дел од денот. Чајот од нане ќе биде секогаш добредојден за вашиот организам!

Дополнителни информации

Тежина 30 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Good Nature Чај од нане 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *