Good Nature Зелен чај 20 кесички

30 g
95,00 ден

Алкалоид Good Nature 20 кесички зелен чај. 30 грама.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA13056

Опис

Свежо приготвената топла напивка смирува, релаксира и воедно благопријатно дејствува на целиот организам. Неговата арома е јака, а вкусот карактеристичен и силен. Пополека, но сигурно, освојува со својата единственост и никогаш не се заборава.

Дополнителни информации

Тежина 30 g
Suppliers za lot expiry

Plan План плус доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Good Nature Зелен чај 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *