Горановиќ Чадена печеница 100гр

100 g
63,00 ден

Горановиќ димена печеница.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100609

Опис

Industrija mesa Goranović

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горановиќ Чадена печеница 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *