Горановиќ Чајна кобасица 300гр

330 g
159 ден

Goranovic Чаен колбас (Ферментирана сува кобасица)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29341

Опис

Goranovic Чаен колбас (Ферментирана сува кобасица)

Дополнителни информации

Тежина 330 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горановиќ Чајна кобасица 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *