Горановиќ Кулен 100гр

100 g
75,00 ден

Горановиќ насечкан кулен.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31100608

Опис

Industrija mesa Goranović

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горановиќ Кулен 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *