Горановиќ Сланина 100гр

100 g
55,00 ден

Горановиќ Хамбуршка сланина

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100610

Опис

Industrija mesa Goranović

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горановиќ Сланина 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *